Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1266 hodnocení
5
1258x
4
2x
3
1x
2
1x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JŠ Avatar autora Jana Šmídová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2024
IT Avatar autora Ivana Tyrliková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2024
LB Avatar autora Lucie Beníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2024
Kvalitní a rychlý obchod
VS Avatar autora Veronika Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2024
SK Avatar autora Simona Kudrličková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2024
Koupila jsem si z tohoto obchodu několik kousků a všechny sedí a jsou kvalitní.
JC Avatar autora Jana Cinadrova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2024
Skvělý obchod
ZK Avatar autora Zdenka Kaňoková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2024
ZV Avatar autora Zuzana Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.6.2024
EŠ Avatar autora Eva Štveráková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2024
Super
KV Avatar autora Kateřina Vokráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2024
JF Avatar autora Jana Fučíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2024
S obchodem jsem spokojena.
LL Avatar autora Lenka Labaštová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2024
MB Avatar autora Markéta Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2024
MT Avatar autora Martina Teichmannová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2024
Spokojená, šaty jsou velmi lehké.
MN Avatar autora Marcela Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2024
Jsem spokojená,velikost sedí a rychlé doručení.
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2024
Vše v pořádku. Oceňuji opravdu rychlé dodání
HK Avatar autora Helena Koutná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2024
Všechno v pořádku, spokojenost, velmi rychlé doručení...
ZP Avatar autora Zlatuše Pazderová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2024
kvalitní zboží, rychlé dodání ...... prostě vše OK :-)
ZN Avatar autora Zdeňka Navrátilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2024
KK Avatar autora Katarína Kuníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2024

Ovládací prvky výpisu

1266 položek celkem